Објавено во Занимливости
Видено 2829 пати
Оцени го овој производ (1 Глас(а))

Што е Aстигматизам?

Објавено во Занимливости
Видено 1021 пати
Оцени го овој производ (1 Глас(а))
За да се зачува здравјето на окото, од особена важност е правилното одржување на контактните леќи.

Добивај Новости

Пополнете го формуларот подолу за да ви добивате новости на Вашата e-mail адреса.

За Нас

Оптика ВИДЕЛИНА е реномирана оптика, со своја традиција од 1993 година, чија основна дејност е изработка и поправка на очила... Повеќе

Кој е Онлајн

Имаме присутни 35 гости и нема членови

Контакт Инфо

  • ЈНА 41, 6330 Струга, Македонија
  • +389(0)46 786 020
  • +389(0)70 435 631