Контактирајте не

Контакт

Контакт слика
Адреса:
ЈНА 41 Струга 6300 Македонија

Телефон: +389(0)46 786 020

Мобилен: +389(0)70 435 631

http://optika-videlina.com/

Останати информации

Останати информации:

Работно време

 

Добивај Новости

Пополнете го формуларот подолу за да ви добивате новости на Вашата e-mail адреса.

За Нас

Оптика ВИДЕЛИНА е реномирана оптика, со своја традиција од 1993 година, чија основна дејност е изработка и поправка на очила... Повеќе

Кој е Онлајн

Имаме присутни 49 гости и нема членови

Контакт Инфо

  • ЈНА 41, 6330 Струга, Македонија
  • +389(0)46 786 020
  • +389(0)70 435 631